Ceník

Cena vstupní terapie, délka 1 až 2 hod.

často zařazuji i dotekovou část Access Bars, podle potřeby, terapie je vždy individuální proces, který je třeba držet až do vyřešení situace ... dávám i různá doporučení, sestavujeme záměr, léčebný program, další aktivity a hlavně aktivujeme vnitřní hlas, který každý v sobě má a je tím nejlepším rádcem :-)


Cena 1 hodiny terapie                         2500 Kč

V rámci léčebného procesu 

je možnost nabídky 3 terapií            11 000 Kč 


Ideální kombinace je, když pacient souběžně prochází změnou stravu, má nastavené přírodní doplňky a léčbu a aktivně pracuje na sobě a během terapií se pak pracuje s tématy, která se postupně otevírají ... a je třeba je zpracovat.

3000 Kč 

Speciální energetická aromaterapeutická masáž se vzácnými Biblickými esencemi, které mají hlubokou očistnou léčivou sílu, délka cca 60 minut1800 Kč

Access Bars, délka cca 60 minut - tuto

terapii miluji a dělám jí vždy s velkou úctou a klidem, je to takový kvantový dotek na hlavě a z počátku i na těle, kde aniž by klient popisoval a komunikoval, tak se vzorce a bloky čistí ... je to dobrý doplněk k tomu hlavnímu co dělám, k té hlavní terapii, která vede k samostatnosti a ke zdraví, štěstí, lásce a harmonii. Tam zpět, kde jsme dávno byli.


1500 Kč

Tanec pro Vodu, i pro vodu v nás - taneční kroužek, workshopy - podle dohody ... připravuje se :-) ... nyní v MŠ a ZŠ U vrbiček v Praze Kunraticích, kde tančíme program "Vznik Vesmíru", nádherný taneční příběh, který se tvoří a vystoupení bude v červnu ...


2300 Kč/pol.