Ceník

Cena terapie 

délka terapie je individuálně cca 2 hodiny


Často zařazuji i dotekovou část Access Bars, podle potřeby, terapie je vždy individuální proces, který je třeba nějak vnímat až do vyřešení situace ... dávám i různá doporučení, sestavujeme záměr, léčebný program, meditace, další aktivity a hlavně aktivovat vnitřní hlas, který každý v sobě má a je tím nejlepším rádcem, najít spojení se svým srdcem, svou duší :-)

......................................................................................................


Aroma Touch technika - masáž oleji firmy    DoTerra, speciální sada po sobě jdoucích 8mi olejů a směsí eterických olejů, která otevírá samouzdravovací proces, velice hluboká a silně ozdravná a relaxační masáž, délka cca 1 hod.                                                                                     

 2 000 Kč 

Speciální energetická aromaterapeutická masáž se vzácnými Biblickými esencemi, které mají hlubokou očistnou léčivou sílu, délka cca 60 minut1800 Kč

Access Bars, délka cca 60 minut - tuto

terapii miluji a dělám jí vždy s velkou úctou a klidem, je to takový kvantový dotek na hlavě a z počátku i na těle, kde aniž by klient popisoval a komunikoval, tak se vzorce a bloky čistí ... je to dobrý doplněk k tomu hlavnímu co dělám, k té hlavní terapii, která vede k samostatnosti a ke zdraví, štěstí, lásce a harmonii. Tam zpět, kde jsme dávno byli.


1500 Kč

Tanec pro Vodu, i pro vodu v nás - taneční kroužek, workshopy - podle dohody ... připravuje se :-) ... nyní v MŠ a ZŠ U vrbiček v Praze Kunraticích, kde tančíme program "Vznik Vesmíru", nádherný taneční příběh, který se tvoří a vystoupení bude v červnu ...

Nyní pozastaveno ... asi až od ledna, února ...


1800 Kč/pol.

Aktivace kódů Posvátného Partnerství .... Dar, který předávám dál :-) s láskou a vděčností ...